عکس‌های سفرهام

مدّت زیادی نیست که عکس‌گرفتن جزو تفریحات و علایق ثابت زندگیم شده.  شاید شروعش به خاطر هم‌اتاقی شدن با امید بود که دوربین داشت و عکّاسی می‌کرد. هر وقت که یه عکس می‌گرفتم که به نظرم یه خرده خوب بود به امید نشونش می‌دادم و باهاش راجع به عکس‌هام صحبت می‌کردم. من عکسامو همیشه برای خودم و با موبایل می‌گرفتم تا این که یه روز با مهشید راجع به این صحبت کردم که دوست دارم از سفرهام پول در بیارم. مهشید هم بهم پیشنهاد کرد که عکسایی که توی سفرهام گرفته‌م رو چاپ کنم و کنار خیابون بفروشم. چیزی نگذشت که این کار رو امتحان کردم و یه جورایی عاشقش شدم. چون برام مثل سفر بود. عکس‌فروشی رو می‌گم! هر روز کلّی آدم جدید می‌دیدم و باهاشون راجع به عکس‌ها، سفرهام یا علایق مشترکمون صحبت می‌کردم. کلّی دوست تازه و خوب هم پیدا کردم. راجع بهش اینجا می‌تونید بخونید.

عکس‌هایی که توی این صفحه س، هموناییه که کنار خیابون می‌فروشم. می‌تونید به صورتِ تابلو (روی تخته شاسی)، کارت پستال یا عکسِ خالی (!) ازم بخرید و به دیوار اتاقتون هدیه بدید. کافیه توی اینستا بهم دایرکت بدید تا هر جای ایران که هستید، براتون بفرستم.

راستی، اگه توی اینستاگرام من رو فالو می‌کنید، می‌تونید برای خرید اینترنتی ۲۰ درصد تخفیف بگیرید. فقط تنها مشکل اینه که فعلاً کارا یه خرده دستی انجام می‌شه. یعنی باید توی اینستا بهم بگید که کدوم عکسو می‌خواید تا من اونجا برای نحوه خرید راهنماییتون کنم. :)))

عکس‌های سفر ارسباران

عکس‌های سفر کاشان

عکس‌های سفر شمال خراسان

عکس‌های سفر تورکمن‌صحرا

عکس‌های سفر الموت

عکس‌های گناباد

عکس‌های تهران